life coach

E-mail

edyta@elementyszczescia.pl

telefon

+48 880 864 580

Mam na imię Edyta i cieszę się, że tu Jesteś.

Gdy ktoś pyta mnie, co jest najtrudniejsze w relacji w drugim człowiekiem odpowiadam – skupienie całej uwagi nie tylko na rozmówcy, ale również docenienie siebie, poczucie jak wzajemnie na siebie oddziałujemy.

Dlatego moją misją jest dać Tobie możliwość przyjrzenia się po pierwsze relacjom jakie masz ze sobą i z innymi i po drugie jak na nowo odnaleźć szczęście i miłość.

  • Uczucia to zawsze emocje.

  • Emocje wynikają z nas i zaangażowania.

  • Zaangażowanie wypływa na nasze relacje. 

  • Relacje nadają życiu sens.

  • Sens i znaczenie tego co robimy otrzymujemy dzięki celom.

  • Dążenie do nich, daje nam szansę na osiągnięcie tego czego każdy pragnie. Szczęścia.

To wszystko buduje nas.

Jestem tu po to, abyś mogła mówić.

Abyśmy mogły rozmawiać o tym jak teraz wygląda Twoje życie, abyś Mogła przyjrzeć się mu z różnych perspektyw i dokonać zmian, jeśli Poczujesz, że Jesteś na nie gotowa i są dla Ciebie dobre.

W życiu w naturalny lub narzucony sposób przyjmujemy różne role.

Z niektórymi czujemy się dobrze, z innymi nie.

Ja jestem mamą młodego mężczyzny realizującego swoje pasje, żoną super gościa, który wspiera mnie w realizowaniu wyzwań zarówno zawodowych jak i prywatnych.

Jestem też córką, siostrą, przyjaciółką, koleżanką, kobietą pracującą.

Odgrywam wiele ról.

Dziś jestem kobietą szczęśliwą, realizującą siebie.

Nie zawsze tak było. Przez wiele lat żyłam uwięziona w przekonaniach.

W części z nich wzrastałam, inne przychodziły niepostrzeżenie przez lata. Podważałam swoje kompetencje, byłam niewystarczająco dobra…

To mój mąż nauczył mnie wyznaczać granice, wychodzić ze strefy komfortu wtedy, gdy to jeszcze nie było modne, za co zawsze będę mu wdzięczna.

Nauczyłam się być niezależna, nie tak bardzo odpowiedzialna, zaczęłam doceniać siebie, dawać sobie prawo do pomyłek, do zmieniania zdania. Zaczęłam głośno, z odwagą wyrażać moje podglądy nawet jeśli nie zawsze są popularne.

Teraz jestem lepsza dla siebie, a przez to daję więcej dobra ludziom wokół mnie.

Stałam się odważna. To spowodowało, że poczułam się szczęśliwsza.

To wszystko nie wydarzyło się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Zajęło mi to…ponad 20 lat, trwa nadal i bardzo lubię ten stan…

Czuję się częścią wszechświata, który stale ulega przemianom podobnie jak ja.

Jest to teraz dla mnie takie naturalne…

W czasie naszych rozmów wesprę Cię w dążeniu do tego co będzie Twoimi celami. Podążę za Tobą wskazanymi przez Ciebie ścieżkami, choćby były bardzo zawiłe. Będę Twoją towarzyszką, Ty zaś przewodniczką.

Otrzymasz od mnie wsparcie, czas, przestrzeń, ciszę, gdy będziesz jej potrzebowała.

Jestem przekonana, że każda z nas ma prawo i może w dowolnym momencie swojego życia poznawać siebie na nowo, odkrywać się i cieszyć z tego czego się o sobie dowiaduje. To nieoceniona wiedza, której nie da nam żaden uniwersytet.

Nauczyłam się, że moje relacje z samą sobą, wpływają na szczęście i przekładają się na moje życie.

Im bardziej akceptuję siebie, tym bardziej lubię świat, a świat lubi mnie.

Gdy znamy, akceptujemy i kochamy siebie, nagle przestajemy widzieć przeszkody i problemy. Szukamy rozwiązań i możliwości. Świat zaczyna nam sprzyjać.

Szczęście jest bliżej niż mylisz.
Szczęście jest na wyciągnięcie ręki.
Sięgnij po szczęście, ono wciąż na Ciebie czeka.

Weź tyle ile potrzebujesz,

daj tyle ile możesz.

SOKRATES

Co mówią o mnie moje klientki?

Beata

Edyta jest doskonałym motywatorem. Potrafi poruszyć najgłębiej schowane komórki w głowie do szukania rozwiązań i działania. Sama ma mnóstwo życiowej energii którą się dzieli. Doskonały Coach, który sprawia że otwierają się nowe drzwi i zauważasz to co jeszcze nie tak dawno było poza strefą marzeń, a teraz znalazło się na mapie tych marzeń do zrealizowania.

Polecam gorąco !

Kasia

Współpraca z Edytą była moim pierwszym doświadczeniem opierającym się na sesjach coachingowych i oceniam je bardzo pozytywnie.  Jestem osobą wymagającą i zaangażowaną dlatego nierzadko ciężko mnie zaskoczyć w rozmowie, zwłaszcza rozpościerając nieznane mi dotąd aspekty tematu, który zdaje mi się znany. Podczas procesu coachingowego, dowiedziałam się więcej o sobie w nieznanej mi dotąd odsłonie i kontekście – to niezwykle ‘otwiera oczy’ i pozwala na zmiany.  Jeśli ktoś się waha – niech spróbuje, bo odpowiednia osoba – taka jaką dla mnie była Edyta, może pomóc w odnalezieniu siebie w sobie. Edyta to pozytywna, serdeczna i charyzmatyczna osoba, która jako specjalista w swej dziedzinie odznacza się mądrością, lekkością i zaangażowaniem / elastycznością – a to jest ważne!  Jestem szczerze wdzięczna, że miałam szansę udziału w sesjach z Edytą i naprawdę polecam.  Osobiście czuję się silniejsza, spokojniejsza, mocno zainspirowana a przede wszystkim gotowa do działania.  Na pewno wrócę i będę dalej rozmawiać. Bo to kolejne potwierdzenie w moim życiu, że jest to cholernie istotne. Samym często ciężko nam siebie usłyszeć.

Monika

Bardzo polecam sesje z Edytą. Otwartość, empatia, wrażliwość, cierpliwość, profesjonalizm – te cechy ją charakteryzują. Na terapii doświadczyłam prawdziwej uważności i zrozumienia. Praca była wycelowana w problem i intensywna. Mimo, że dotknęłyśmy bardzo czułych tematów, nie miałam oporów by o nich mówić. Dzięki sesji potrafiłam spojrzeć na problem z innej strony. Edyta pokazała mi w jaki sposób akceptować trudne sytuacje. Jej cenne uwagi oraz argumenty zapadają na długo w pamięć. Spotkanie było dla mnie czymś, gdzie mogłam odkryć swoje emocje, myśli, zaakceptować własne słabości. Czułam się wysłuchana i zaopiekowana. To był bardzo cenny czas. Polecam!

My results

lat kursów i nauki
0 +
zadowolonych klientek
0
Salvaged
families
0
How Does it Work?
Aret oporteat inciderint te est. Sed no errem deseruisse. Consequat cotidieque qui id, ceteros electram eos in.